Nr katalogowy: 102

Richard LINDERUM (1851-1926)

Nr katalogowy: 102

Między modlitwą a kontemplacją

olej, deska; 58 x 74 cm;
sygn. i opisany p. d.: Rich Linderum München
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł