Nr katalogowy: 101

Malarz nieokreślony, 1 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 101

Mała dziewczyna z koszykiem kwiatów, ok. 1840

olej, płótno; 63,5 x 51 cm.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł