Nr katalogowy: 76

Jan WOJNARSKI (1879-1937)

Nr katalogowy: 76

Kościół Bożego Ciała w Krakowie

akwaforta, brązowy papier; 24 x 14,2 (wymiar odcisku płyty);
sygn. p. d.: JWojnarski (ołówkiem)
estymacja: 1 200 - 1 400 zł