Nr katalogowy: 75

Theodor URTNOWSKI (1881-1963)

Nr katalogowy: 75

Gdańsk nad Motławą

olej, płótno naklejone na tekturę; 60,35 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: TH. URTNOWSKI
estymacja: 5 000 - 6 000 zł