Nr katalogowy: 19

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 19

Umizgi arabskie

olej, płótno;
38,7 x 49 cm;
sygn. l. d.: Szewczenko
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 1 900 zł