Nr katalogowy: 20

Zygmunt SCHRETER (1886-1977)

Nr katalogowy: 20

Przy schodach

olej, tektura fakturowana; 57 x 45 cm;
sygn. p. d.: Schreter
estymacja: 4 500 - 5 500 zł