Nr katalogowy: 715

Maison Puiforcat (zał. 1820)

Nr katalogowy: 715

Cukiernica dwuuszna

srebro częściowo złocone próby 1 (950) cechowane; waga 475 g.
Paryż, k. XIX w.
estymacja: 4 400 - 5 300 zł