Nr katalogowy: 714

Dawid Aron (sprzedawca i jubiler czynny od k. XIX w. do lat 30. XX w.)

Nr katalogowy: 714

Paterka rotmistrza ks. Stanisława Radziwiłła

srebro częściowo złocone próby 800 cechowane; średnica 21 cm; waga 201 g.
Królewiec, pocz. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł