Nr katalogowy: 111

Róża BRANICKA [z Potockich] (1782-1862)

Nr katalogowy: 111

Spotkanie na drodze

akwarela, gwasz, złota farba, papier; 21,5 x 17,8 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy),
sygn. l. d. sceny rodzajowej: Róża Branicka
estymacja: 6 700 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł