Nr katalogowy: 110

Artysta nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 110

Portret kobiety w perłach

węgiel, biel w światłach, papier; 58 x 49 cm (owal);
obraz przed konserwacją.
estymacja: 1 500 - 1 700 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł