Nr katalogowy: 96

Emilio GRAU-SALA (1911-1975)

Nr katalogowy: 96

Dziewczynka z lalką

olej, płótno; 61 x 40,5 cm
sygn. p. d.: Grau Sala
estymacja: 10 000 - 12 000 zł