Nr katalogowy: 95

Alessio ISSUPOFF (1889-1957)

Nr katalogowy: 95

Portret kobiety, 1945

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Alessio Issupoff
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 28 000 zł