Nr katalogowy: 64

Mario MIRABELLA (1870-1931)

Nr katalogowy: 64

Widok na Taorminę i wulkan Etna

olej, płótno; 54 x 95 cm;
sygn. l. d.: M.Mirabella
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł