Nr katalogowy: 63

Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900? - 1981)

Nr katalogowy: 63

Ogród przyzamkowy z Basztą Senatorską w tle, 1938

akwarela, papier naklejony na tekturę; 47,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: MSZCZERBIŃSKI / KRAKÓW 1938
estymacja: 2 000 - 2 400 zł