Nr katalogowy: 31

Johann Heinz MINDERMANN (1872-1959) - ?

Nr katalogowy: 31

Pejzaż marynistyczny

olej, tektura; 39 x 51 cm;
sygn. p. d.: Mindermann Ndy
estymacja: 3 000 - 3 600 zł