Nr katalogowy: 30

Carl O'LYNCH VON TOWN (1869-1947)

Nr katalogowy: 30

Marina w Portovenere

olej, płótno naklejone na tekturę; 41 x 52 cm;
sygn. l. d. O’Lynch
estymacja: 4 000 - 4 800 zł