Nr katalogowy: 26

Mieczysław LURCZYŃSKI (1908-1992)

Nr katalogowy: 26

Palmy

akwarela, karton;
26 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: Lurczyński
estymacja: 1 900 - 2 300 zł