Nr katalogowy: 27

Henryk GRUNWALD (1904-1958) - przypisywany

Nr katalogowy: 27

Parowiec na rzece

olej, płótno; 51 x 65,5 cm;
obraz przed konserwacją.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł