Nr katalogowy: 412

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985) - ?

Nr katalogowy: 412

4 prace

1.Wierzba - litografia barwna, podmalowana gwaszem, papier; 28 x 19 cm (w świetle passe-partout); sygn. w kompozycji p. d.: MAREK.
2.Ona i on - litografia barw
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 000 zł