Nr katalogowy: 411

Anna Ewa (Hannah) MIARCZYŃSKA (ur. 1961)

Nr katalogowy: 411

Flamenco 2, 2007

akwarela, tusz, piórko, pastel, papier; 29 x 29 cm(w świetle passe-partout);
sygn. w obrazie: Hannah.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł