Nr katalogowy: 404

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 404

Piramidnius, 2001

litografia, papier; 65 x 76 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisana u dołu: Piramidnius 2001 / Litografia 4/10 / H Opałka 2001 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena oferowana 1 000 zł