Nr katalogowy: 403

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 403

W dolinie Faraonów, 2006

kserografia?, papier; 61 x 74 cm (wymiar arkusza), 44,5 x 57,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu: W Dolinie Faraonów / Litografia 15/26 Nakł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł