Nr katalogowy: 398

Janusz HANKOWSKI (ur. 1933)

Nr katalogowy: 398

Wszechogarniający

olej, technika własna, płyta; 32 x 42 cm;
sygn. p. d.: J.HANKOWSKI.
estymacja: 3 600 - 4 400 zł