Nr katalogowy: 397

Juliusz MIESZKOWSKI (1906-1992)

Nr katalogowy: 397

Pomnik Adama Mickiewicza w Warszawie

olej, karton; 30 x 25 cm;
sygn. p. d.: JM (monogram wiązany)
estymacja: 1 000 - 1 200 zł