Nr katalogowy: 387

KLIMEK LUDWIK (1912 - 1992)

Nr katalogowy: 387

Śniadanie na trawie, 1972

olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: Klimek 72;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł