Nr katalogowy: 377

David LAN-BAR [LANDBERG] (1912-1987)

Nr katalogowy: 377

Kompozycja abstrakcyjna

olej, płótno; 61 x 38 cm;
sygn. l. d.: … Lan-bar;
estymacja: 1 900 - 2 300 zł