Nr katalogowy: 376

Alfons SIELICKI, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 376

Do siego roku, 2012

akryl, tektura naklejona na tekturę; 40 x 33 cm (wymiar większej, autorskiej tektury w świetle ramy);
sygn. p. d.: ALFONS SIELICKI, opisany l. d.: DO SIEGO ROK
estymacja: 1 100 - 1 300 zł