Nr katalogowy: 315

Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)

Nr katalogowy: 315

Kompozycja, 1995

akwarela, ołówek; papier; 20,5 x 14,5 cm;
sygn. i dat. u dołu: 5 VIII 95 S. Fijałkowski (ołówkiem).
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł