Nr katalogowy: 314

Wiesław SZAMBORSKI (ur. 1941)

Nr katalogowy: 314

Falki i góry koło Carrary, 2004

akryl, płótno, 65 x 100 cm;
sygn. i dat. l.d.: Szamborski / 2004
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł