Nr katalogowy: 313

Piotr BŁAŻEJEWSKI (ur. 1950)

Nr katalogowy: 313

Kolekcja XI/03, 2003

akryl, olej; półtno; 30 x 40 cm;
opisany, sygn. i dat. na odwrocie: Piotr Błażejewski / Wrocław Poland / Tytuł: "KOLEKCJA XI / 03" / Tech: akryl/olej III FORUM
estymacja: 1 500 - 2 000 zł