Nr katalogowy: 311

Dorota GRYNCZEL (1950 - 2018)

Nr katalogowy: 311

Bez tytułu

olej, płótno; 91 x 73 cm;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł