Nr katalogowy: 310

Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)

Nr katalogowy: 310

Bez tytułu, 1971

olej, płótno naklejone na płytę; 30 x 30 cm;
na odwrociu dedykacja: 'Panu Januszowi Jękotowi | na pamiątkę wzajemnego [nieczytelnie] | Kajetan | W-wa 20.III.19
estymacja: 13 000 - 16 000 zł