Nr katalogowy: 307

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 307

Barwy Mazurków Chopina, 2010

akwarela, papier; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Barwy „Mazurków” Chopina wstępne intuicje kolorystyczne / S Gierowski / 2010.
estymacja: 30 000 - 35 000 zł