Nr katalogowy: 308

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 308

Bez tytułu, 2020

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Leon Tarasewicz 2020 / Acrylic on canvas / 100 x 100.
estymacja: 60 000 - 70 000 zł
Cena oferowana 55 000 zł