Nr katalogowy: 914

Nr katalogowy: 914

Stolik do gry w stylu eklektycznym

fornirowany orzechem wzorzystym na blacie, z podporą orzechową;
Polska, koniec XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł