Nr katalogowy: 913

Nr katalogowy: 913

Skrzynia klasycystyczna

jesion, z intarsjami ze śliwy i brzozy; 70,5 x 147 x 69 cm;
Europa Środkowa, Niemcy 1. ćw. XIX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł