Nr katalogowy: 129

Pierre MIGNARD (1612-1696) - przypisywany

Nr katalogowy: 129

Portret kobiety z barankiem

olej, płótno; 73,5 x 60 cm (owal).
estymacja: 25 000 - 30 000 zł