Nr katalogowy: 128

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 128

Dziewczyna o czarnych włosach

olej, płótno; 81 x 63 cm.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł