Nr katalogowy: 112

Jan KUŚMIDROWICZ (1986-po 1938)

Nr katalogowy: 112

W kościelnej kruchcie, 1928

olej, płótno; 72 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Kuśmidrowicz / 1928
estymacja: 4 000 - 4 800 zł