Nr katalogowy: 111

Antoni JEZIERSKI (1859-1905)

Nr katalogowy: 111

W pracowni artysty

olej, płótno dublowane; 70 x 113 cm;
sygn. i opisany l. d.: Antoni Jezierski Monachium
estymacja: 220 000 - 280 000 zł
Cena oferowana 210 000 zł