Nr katalogowy: 102

Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865-1944)

Nr katalogowy: 102

Wenecja, 1906

akwarela, papier; 28 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Augustynowicz 1906
estymacja: 3 600 - 4 000 zł