Nr katalogowy: 101

Kazimierz PUCHAŁA (1895-1986)

Nr katalogowy: 101

Plaża w Darłówku, 1960

olej, tektura; 21,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: KPuchała 9 6 [19]60
estymacja: 2 000 - 2 400 zł