Nr katalogowy: 99

Aleksander BOBA (1899-1944)

Nr katalogowy: 99

Motyw z Lanckorony, 1934

olej, tektura; 17,8 x 30,8 cm (w świetle oprawy),
sygn. i dat. l. d.: Aleksander Boba 1934
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 700 zł