Nr katalogowy: 98

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 98

Kazimierz - Widok na farę i ruiny zamku, 1948

olej, tektura fakturowana; 20 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1948
estymacja: 6 700 - 8 000 zł