Nr katalogowy: 91

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 91

Wesele krakowskie, 1926

olej, płótno; 58 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1926
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
Cena oferowana 22 000 zł