Nr katalogowy: 90

Adolf van der VENNE (1828-1911)

Nr katalogowy: 90

Kuglarze w drodze w zimowy dzień, 1898

olej, płótno; 55 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. van der Venne 1898
estymacja: 15 000 - 17 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł