Nr katalogowy: 79

Stanisław DZIEMAŃSKI (1897-1962)

Nr katalogowy: 79

Kaczy Staw w dolinie Białej Wody, 1930

olej, tektura; 33,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: ST. DZIEMAŃSKI 1930;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł