Nr katalogowy: 78

Stefan BUKOWSKI (1878-1929)

Nr katalogowy: 78

Motyw wiejski, 1918

olej, płyta; 48 x 69 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stef. Bukowski. 1918
estymacja: 4 000 - 4 800 zł