Nr katalogowy: 57

Antoni GRABARZ (1904-1965)

Nr katalogowy: 57

Z bajki, 1931

olej, płótno; 100 x 83 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. 1931 / ANTONIOGRABARZ
estymacja: 16 000 - 18 000 zł