Nr katalogowy: 56

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 56

Kurtyna

olej, tektura; 49 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
estymacja: 6 000 - 7 000 zł